Skup tkanin kiedyś i dzisiaj

Skup tkanin kiedyś to ilości kontenerowe i wielotonażowe od firm tekstylnych, produkcyjnych, handlowych. Pochodzenia krajowego lub azjatyckiego. Krajowi producenci odzieży, pościeli lub innej konfekcji często zmieniali swoje trendy modowe. Wymóg rynku w obszarze tekstyliów wymagał szybkiej reakcji na zmiany a to rodziło potrzebę przestawienia się z kolei przez producentów i importerów tkanin na inne wzornictwo, kolorystykę i pozostałe parametry jakościowe.

Skup nadwyżek materiałowych

Częste zmiany w technologii w wytwarzanych produktach generowały poważne nadwyżki materiałowe firm, a to napędzało potrzebę upłynnienia wszelkich zapasów magazynowych. Skup tkanin firmy „RH MIX” przychodził na czas z pomocą przy pozbywaniu się wszelkich nadwyżek. Korzyść w tym zakresie była niewątpliwie obopólna. Firmy odzyskiwały miejsce w magazynach i zainwestowane finanse a skup dystrybuował skupowane nadwyżki do nowo powstających małych firm rodzinnych szukających taniego asortymentu.

Rozwiązania wprowadzone przez naszą firmę obowiązują do dzisiaj. Skup tkanin oferowany jako usługa pozbycia się swoich nadwyżek materiału znajduje wielu chętnych w obszarze handlu i produkcji. Wypracowane sposoby działania takie jak wycena zapasów na podstawie kilku zdjęć czy przedpłata powodują że jakość naszej usługi oceniana jest bardzo wysoko. Zapraszamy do współpracy.