Jeśli masz zbędne tkaniny, które nie są już Ci potrzebne, dysponujesz niewykorzystanymi końcówkami materiałów z kolekcji albo zalegającymi w hurtowni belkami tkanin, to skup tkanin w Poznaniu jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Jesteśmy cenioną firmą, w której pasja do tkanin łączy się z profesjonalizmem i uczciwością.

Jakie tkaniny i materiały skupujemy?

Zajmujemy się skupem tkanin i dzianin, w tym nadwyżek magazynowych z różnych hurtowni, zakładów krawieckich oraz kolekcji, które wyszły z mody. Oferta skupu tkanin dotyczy tylko nowych materiałów, na rolkach, bez ścinek, wykrojów, odpadów i odzieży. Skupujemy różnorodne tkaniny tapicerskie i ubraniowe, które mogą mieć formę kuponów o długości powyżej 5 mb i o pełnej szerokości. 

Płacimy gotówką, średnio 5 zł/kg, w dniu transakcji z terminem realizacji do 3 dni. Dysponujemy własnym transportem i przyjmujemy zamówienia od 2 ton materiałów. Możliwa jest również przedpłata.

Jak działa nasz skup tkanin? 

Obsługujemy klientów z Poznania i okolic. Odbieramy tkaniny i dzianiny ze wskazanej przez klienta lokalizacji, oferując własny transport lub zwrot kosztów dostawy do naszego magazynu. Wszystko jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu. 

Naszą ofertę skupu tkanin oraz materiałów kierujemy do firm z branży tekstylnej, takich jak hurtownie, szwalnie, zakłady krawieckie, producenci odzieży czy firmy szyjące dekoracje lub zasłony.

Działamy szybko i efektywnie. Zaledwie w 3 dni od otrzymania poglądowych zdjęć ilości tkanin, jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję z klientem. W przypadku małych transakcji, płacimy gotówką w dniu załadunku towaru. Natomiast przy większych zleceniach oferujemy przedpłatę za skupiony od klienta towar, z resztą płatności realizowaną przelewem 1 dzień przed załadunkiem.

Dlaczego warto skorzystać z usług skupu tkanin?

Jakość obsługi i zaufanie klientów 

Nasza firma działa na rynku od prawie 25 lat, oferując swoim klientom nie tylko uczciwe ceny za tkaniny, ale także transparentność i rzetelność w każdej transakcji.

Szerokie możliwości skupu tkanin i materiałów

Skupujemy różnorodne tkaniny – od bawełny, przez jedwab, aż po skóry i welur. Niezależnie od rodzaju i stanu Twoich materiałów, z przyjemnością dokonamy ich wyceny.

Głównym warunkiem nawiązania współpracy jest zaoferowanie hurtowych ilości materiałów, minimum 2 ton tkanin nowych, nieużywanych. Mogą to być posezonowe końcówki, pozostałości z uszytej kolekcji, wzory, które wyszły już z mody lub zalegające w magazynach belki materiałów.

Uwolnienie przestrzeni magazynowej

Planujesz ruszyć z nową kolekcją, lecz nie masz miejsca w swoim magazynie na nowe tkaniny? Chętnie skupimy zalegające materiały, których już nie potrzebujesz, a Ty będziesz mógł cieszyć się z wolnej przestrzeni i realizować nowe projekty.

Ekologiczne rozwiązanie

Zamiast wyrzucić nieużywane tkaniny lub płacić za ich przechowywanie bądź utylizację, wymień je na zastrzyk pieniędzy. Współpracując z nami, stawiasz na zrównoważony rozwój i ekologię.

Prosty i szybki proces skupu

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o możliwościach współpracy, umówić termin oraz miejsce skupu tkanin.

Prosimy o przesłanie kilku poglądowych zdjęć, dzięki czemu będziemy wiedzieć o ilości materiałów do odebrania. Ułatwi nam to także wstępną wycenę.

Szybkie wyceny i transakcje

Zespół doświadczonych pracowników odbierze od Ciebie zalegające materiały, proponując za nie konkurencyjne ceny rynkowe.

Po zaakceptowaniu oferty, szybko i sprawnie przeprowadzimy transakcję, dbając o Twoją satysfakcję.

Zawsze po Twojej stronie!

Nasze podejście opiera się na indywidualnym traktowaniu każdego klienta. Dlatego zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wątpliwości. Nasz zespół z chęcią doradzi Ci w każdej kwestii związanej ze skupem tkanin.

Skup tkanin z transportem

Możesz dostarczyć nam swoje tkaniny sam, po wcześniejszym umówieniu. Nie masz własnego transportu? Dla nas to nie problem – przyjedziemy i odbierzemy tkaniny. 

Zapraszamy do współpracy! 

Nadwyżki Magazynowe Tkanin I Dzianin