Skup tkanin Łódź

Prowadzimy skup tkanin. Od 1998 roku skupujemy nadwyżki materiałów, końcówki kolekcji, materiały zalegające w magazynach, materiały od firm, które uległy zlikwidowaniu. Dzięki temu szwalnie, zakłady tapicerskie i inne przedsiębiorstwa mogą pozbyć się niepotrzebnego towaru, zaoszczędzić na wynajmie magazynu, a przede wszystkim, uzyskać zastrzyk gotówki. Dbamy o to, by cała transakcja przebiegała sprawnie, z korzyścią dla obu stron.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z firmami działającymi w obszarze tekstyliów, w tym hurtowniami, szwalniami, zakładami krawieckimi, zakładami tapicerskimi i innymi. Skupujemy nadwyżki w ilościach od jednej tony, chociaż preferujemy zlecania powyżej pięciu ton. Zapraszamy do współpracy firmy z Łodzi i okolic, jak i z innych części kraju.

Jakie tkaniny skupujemy?

Skupujemy tkaniny różnego typu, w tym bawełny, wełny, tkaniny poliestrowe, szyfony i żorżety, mieszanki tkanin. Zainteresowani jesteśmy także tkaninami i dzianinami ubraniowymi i tapicerskimi, w tym tkaninami dekoracyjnymi oraz na podbitkę. Mogą to być materiały posezonowe, już niemodne, niecieszące się zainteresowaniem klientów. Nie skupujemy skrawek i resztek materiałowych.

Jak wygląda proces skupu tkanin w Łodzi?

Nasz proces skupu tkanin w Łodzi jest prosty i skuteczny. Składa się z kilku kroków:

1. Przesyłasz nam zdjęcia przedstawiające ogólny stan nadwyżek magazynowych. Najlepiej, aby było to kilka fotografii. Przesłać zdjęcia możesz za pomocą formularza kontaktowego, który jest dostępny na naszej stronie.

2. W przeciągu trzech dni od momentu otrzymania zdjęć, realizujemy odbiór nadmiaru tkanin.

3. Tkaniny odbieramy własnym transportem, jeśli sam dostarczysz do nas tkaniny, zwrócimy Ci koszty transportu.

4. W przypadku mniejszych zleceń płatności dokonujemy w dniu załadunku, przy większych transakcjach możliwa jest przedpłata. Wysokość przedpłaty wynosi od 50% do 100% szacowanej wartości zakupu.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do współpracy!

Nadwyżki Magazynowe Tkanin I Dzianin