Skup tkanin Rzeszów

Skup tkanin to doskonała usługa dla firm i przedsiębiorstw zlokalizowanych w Rzeszowie, mających nadwyżki magazynowe tekstyliów. Jest to świetny i szybki sposób na spieniężenie niepotrzebnych, przestarzałych materiałów, zalegających w magazynach.  

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w zakupie tkanin i dzianin (nowych i na rolkach), ze szczególnym uwzględnieniem tapicerskich i ubraniowych. Jesteśmy przede wszystkim zainteresowani tkaninami o długości powyżej 5 mb i w pełnej szerokości. Skupujemy tkaniny od 2 ton.

Odbiór tekstyliów na terenie Rzeszowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przewozimy zakupione materiały własnym transportem na terenie całego Rzeszowa i okolic. Jeśli jednak preferujesz samodzielny transport, gotowi jesteśmy zwrócić koszty dostawy do naszego magazynu. Współpracując z hurtowniami, szwalniami, zakładami krawieckimi oraz producentami odzieży wierzchniej i roboczej, gwarantujemy krótkie terminy realizacji transakcji. W przypadku mniejszych ilości materiałów, wypłata gotówki następuje w dniu załadunku, natomiast w przypadku większych transakcji, oferujemy przedpłatę, której wartość może oscylować między 50% a 100% przewidywanej wartości zakupu.

Kompleksowa współpraca

W ciągu 25 lat działalności na rynku rozwinęliśmy i udoskonaliliśmy konkretne metody działania. Dzięki temu możemy gwarantować finalizację transakcji w zaledwie 3 dni od zgłoszenia. Jeśli posiadasz w swoich magazynach tkaniny, które nie sprzedają się tak dobrze, jak oczekiwałeś, czy też wyszły już z mody, zachęcamy do kontaktu.

Skup tkanin z likwidacji hurtowni Rzeszów

Jedną z naszych kluczowych usług jest skup tkanin z likwidacji hurtowni. Rozumiemy, że w takich sytuacjach najistotniejszy jest czas, gdyż jako właściciele zakładów krawieckich czy też hurtowni materiałów z Rzeszowa, chcecie jak najszybciej zakupić nową kolekcję tkanin. Dlatego zapewniamy sprawną wycenę oraz zakup całej dostępnej partii materiałów. Dla właściciela hurtowni to gwarancja szybkiego zastrzyku gotówki oraz pewność, że pozbywa się wszystkich, niepotrzebnych nadwyżek magazynowych.

 

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z oferty!

Nadwyżki Magazynowe Tkanin I Dzianin