Skup tkanin Warszawa

Prowadzimy skup tkanin i dzianin. Skupujemy tkaniny tapicerskie i odzieżowe ‒ nowe, na rolkach. Kupujemy materiały o różnym składzie: bawełnę, wełny, mieszanki, tkaniny poliestrowe, szyfony, żorżety jedwabne i poliestrowe. Nie jesteśmy zainteresowani ścinkami, wykrojnikami i odpadami.

Odbieramy tkaniny własnym transportem z terenu Warszawy, jak i całej Polski. Minimalne zamówienie to tona, zamówienia optymalne to te całosamochodowe, powyżej 5 ton. Współpracujemy z hurtowniami, szwalniami, zakładami krawieckimi i tapicerskimi, a także z producentami odzieży.

Skup tkanin i dzianin Warszawa ‒ jak przebiega transakcja?

Jak przebiega cała transakcja? W pierwszej kolejności poprosimy Cię o przesłanie zdjęć przedstawiających ogólny stan nadwyżek magazynowych. Zajęcia możesz przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub whatsAppa.

Proces odbioru materiałów finalizujemy w przeciągu trzech dni. W przypadku mniejszych transakcji proponujemy płatność gotówką w dniu odbioru materiałów, przy większych zleceniach przedpłatę w wysokości 50 lub 100%. Dbamy o to, by cały proces przebiegał sprawnie, z korzyściami dla obu stron.

Sprzedaż tekstylnych nadwyżek magazynowych – korzyści

Sprzedaż nadwyżek magazynowych przynosi wiele korzyści, szczególnie w przypadku firm, które posiadają duże zapasy produktów.

  • Zwrot inwestycji: Nadwyżki magazynowe to zamrożony kapitał. Sprzedaż takich produktów pozwala na odzyskanie części inwestycji.
  • Zwiększenie przestrzeni magazynowej: Nadmiar towarów może zajmować cenną przestrzeń magazynową, utrudniając zarządzanie innymi produktami. Sprzedając nadwyżki, firmy mogą zwiększyć dostępną przestrzeń magazynową, co przekłada się na większą efektywność operacyjną.
  • Zmniejszenie kosztów utrzymania: Koszty związane z przechowywaniem niesprzedanych produktów, takie jak utrzymanie magazynu, ubezpieczenie, czy koszty zarządzania nie należą do najniższych. Sprzedaż nadwyżek może pomóc zmniejszyć te koszty.
  • Zmniejszenie wartości: Produkty, które nie są sprzedane w określonym czasie, mogą stracić wartość, na przykład z powodu starzenia się, uszkodzeń czy zmiany trendów. Sprzedaż nadwyżek magazynowych pomaga zminimalizować takie ryzyko.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji.

Nadwyżki Magazynowe Tkanin I Dzianin