Skup tkanin Katowice – najlepsza oferta na rynku

Skupujemy tkaniny słabo rotujące, posezonowe, z likwidacji firm i szwalni. Szukasz firmy, która skupuje tkaniny? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje skup tkanin na terenie Katowic i całego województwa. Skupujemy wszelkiego rodzaju tkaniny, w tym słabo rotujące, posezonowe, z likwidacji firm i szwalni.

Jakie tkaniny skupujemy?

Skupujemy wszelkiego rodzaju tkaniny, w tym:

 • Tkaniny bawełniane
 • Tkaniny poliestrowe
 • Tkaniny wełniane
 • Tkaniny wiskozowe
 • Tkaniny jedwabne
 • Tkaniny lniane
 • Tkaniny koronkowe
 • Tkaniny techniczne
 • Tkaniny dekoracyjne

Jakie warunki współpracy?

Oferujemy atrakcyjne ceny skupu tkanin. Przyjmujemy tkaniny w ilościach co najmniej 1 tony. Aby złożyć ofertę zakupu, potrzebujemy od Ciebie kilku zdjęć tkanin oraz widoku ogólnego magazynu. Odkupimy wszystkie materiały do trzech dni od uzgodnienia ceny. Pod załadunek wyślemy nasz transport, działamy na terenie całego kraju. Zwrócimy koszty dostawy do naszej firmy jeśli transport zorganizuje sprzedający. Waga tkanin do rozliczenia zostanie określona poprzez ważenie puste oraz załadowane auto. Jeśli tkaniny posiadają oryginalne metki to rozliczenie nastąpi według metrażu. Za tkaniny zapłacimy gotówką zaraz po załadunku albo przedpłatą 100%.

Skup tkanin – korzyści dla Twojej firmy

Odkryj wszystkie zalety skorzystania z usługi hurtowego skupu Twoich tkanin!

 1. Uwolnienie przestrzeni magazynowej

Zapełnione nieużywanymi materiałami magazyny to zmarnowana przestrzeń, którą lepiej wykorzystać do składowania tkanin z nowej kolekcji. Opcja skupu tkanin pozwala w szybki sposób uwolnić cenne miejsce oraz zaprowadzić porządek w magazynie.

 1. Zarobek za niewykorzystane materiały

Zalegające w magazynach tkaniny i dzianiny to zamrożony kapitał. Odsprzedając nadmiary materiałów możesz przekształcić je w realny zysk. Nie musisz czekać na potencjalnych klientów zainteresowanych odkupieniem tylko niewielkich ilości wybranych tkanin. Możesz odsprzedać materiały hurtowo i uzyskać środki finansowe np. na zakup nowego sprzętu do firmy.

 1. Pewność, że materiały trafią w dobre ręce

Nie musisz dłużej zastanawiać się, w jaki sposób zutylizować zbędne materiały czy tracić czasu na poszukiwanie potencjalnych kupców. Niewykorzystane tkaniny i dzianiny otrzymają u nas drugie życie, zamiast trafić na wysypiska. W ten sposób przyczyniasz się do ochrony środowiska i redukcji odpadów poprodukcyjnych.

 1. Dostosowanie do potrzeb klienta

Każdy biznes jest wyjątkowy, dlatego oferujemy elastyczne warunki współpracy dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Skupujemy tkaniny i dzianiny w hurtowych ilościach, od minimum 1 tony i oferujemy korzystne ceny za zakupiony towar.

 1. Szybki i sprawny proces

Dokładamy wszelkich starań, aby proces skupu tkanin przebiegał sprawnie i bez zbędnych formalności. Przed decyzją o zakupie Twoich tkanin, poprosimy Cię o kilka zdjęć, dzięki czemu będziemy mogli oszacować ilość materiałów, ich rodzaj itp.

W ciągu 3 dni od kontaktu i uzgodnienia kwoty skupu, nasi pracownicy zjawią się w Twojej firmie, by zająć się załadunkiem materiałów. W przypadku transportu ze strony klienta, zwracamy koszty dostawy.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Nie pozwól, aby tkaniny i dzianiny zajmowały cenną przestrzeń w Twoim magazynie i się marnowały. Skorzystaj z możliwości skupu tkanin, a odzyskasz nie tylko miejsce w magazynie, ale i pieniądze zainwestowane w materiały.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy!

Zalety współpracy z nami:

 • Atrakcyjne ceny skupu
 • Przyjęcie tkanin w ilościach co najmniej 1 tony
 • Szybka wycena i dokonanie transakcji na podstawie zdjęć
 • Profesjonalne podejście do klienta

Kontakt:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam pomóc Ci pozbyć się niepotrzebnych tkanin! Tel 721-11-00-11.