Skup nadwyżek magazynowych tkanin i dzianin

Nadwyżki magazynowe mogą powstać w niemal każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od branży. Najczęściej jednak ten problem dotyczy firm, które zajmują się sprzedażą tkanin i dzianin lub działają w przemyśle odzieżowym. O nadwyżkach magazynowych mówimy wówczas, gdy konkretne produkty nie zostaną sprzedane przez daną hurtownię bądź sklep z materiałami ze względu na wyjście z mody, wady, uszkodzenia czy brak zainteresowania klientów, przez co trafiają do magazynu. Czym są zatem nadwyżki magazynowe, określane inaczej jako stocki magazynowe? To produkty (w tym przypadku tkaniny i dzianiny) zalegające w magazynach.

Skup tkanin i dzianin

Nadwyżki magazynowe mogą wpływać negatywnie na sytuację finansową danego przedsiębiorstwa. Ponadto samo przechowywanie niesprzedanych rolek tkanin i dzianin może okazać się problematyczne, ponieważ bardzo często wiąże się z koniecznością wynajęcia dodatkowego magazynu. Co zrobić w takiej sytuacji? Warto skorzystać ze skupu nadwyżek magazynowych. Skup Tkanin to firma od lat zajmująca się wykupywaniem materiałów zalegających w magazynach. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, którzy chcą sprzedać tkaniny lub dzianiny posezonowe, słabo rotujące, z nieaktualnymi wzorami, jak i do firm, które są w trakcie likwidacji.

Nadwyżki Magazynowe Tkanin I Dzianin

Skup tekstyliów – dlaczego warto sprzedawać stoki magazynowe?

Decydując się na skorzystanie z usług firmy skupującej tkaniny i dzianiny można w szybki sposób pozbyć się nadwyżki magazynowej, a tym samym zyskać wolną przestrzeń w magazynie oraz odzyskać część pieniędzy. Co należy zrobić? Wystarczy wysłać nam kilka zdjęć materiałów, które będą podlegać sprzedaży. W ciągu zaledwie trzech dni od otrzymania zdjęć poglądowych, odbieramy nadwyżki magazynowe od klienta, transportem własnym, na terenie całego kraju. W zależności od ilości skupowanych tkanin i dzianin, za towar płacimy albo w dniu załadunku (małe transakcje), albo oferujemy przedpłatę przed odbiorem stoków magazynowych (większe transakcje).

Naszą ofertę skupu tkanin i dzianin kierujemy do sklepów, hurtowni, zakładów krawieckich, szwalni itd. Kupujemy materiały tapicerskie, dekoracyjne, odzieżowe. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.