Skup tkanin tapicerskich

Współpraca ze skupem tkanin to coraz bardziej popularne rozwiązanie dla firm, które chcą pozbyć się niesprzedanych materiałów, zaoszczędzić miejsce w magazynie i oczywiście, cieszyć się zastrzykiem gotówki.

Skup tkanin tapicerskich – oferta

Nasza firma prowadzi skup tkanin tapicerskich. Skupujemy tkaniny na rolkach, z nadwyżek produkcyjnych i magazynowych, z licytacji, zwrotów konsumenckich. Mogą to być w tkaniny w niepełnych metrażach, w opakowaniach zastępczych, bez kompletnych metek oryginalnych.

Nie jesteśmy zainteresowani kupnem skrawków i odpadów. Naszą ofertę kierujemy do hurtowni, zakładów tapicerskich oraz wszelkich innych podmiotów działających w obszarze omawianych tekstyliów.

Proces odbioru tkanin i warunki współpracy

Nasz skup tkanin tapicerskich działa na terenie całego kraju, odbieramy tkaniny od klientów z różnych regionów. Dysponujemy własnym transportem, klienci samodzielnie dostarczający materiały do skupu, otrzymują zwrot kosztów dostawy.

Odbiór nadwyżek tkanin tapicerskich

  • Czas realizacji: Proces odbioru trwa około 3 dni od otrzymania zdjęć przedstawiających ogólny stan magazynowy tkanin.
  • Płatności: W przypadku małych transakcji, płatność gotówką następuje w dniu załadunku towaru. Przy większych transakcjach proponujemy przedpłatę.
  • Wartość przedpłaty: Wartość przedpłaty uzgadniana jest indywidualnie, wynosi od 50% do 100% szacowanej wartości zakupu.

Minimalne i preferowane ilości

Najbardziej zainteresowani jesteśmy ofertami powyżej 5 ton tkanin. Taka ilość pozwala na efektywniejsze wykorzystanie zasobów transportowych i magazynowych. Skupujemy też mniejsze ilości tkanin, minimalna ilość to tona.

Materiały Tapicerskie

Współpraca ze skupem tkanin – zalety

Współpraca ze skupem tkanin pozwala firmom na pozbycie się niesprzedanych tkanin tapicerskich i lepszą organizację przestrzeni magazynowej. Inne zalety to:

  • Zmniejszenie kosztów utrzymania magazynu: Mniejsza ilość towarów to mniejszy magazyn, a to oznacza niższe koszty związane z utrzymaniem, takie jak energia, ogrzewanie czy oświetlenie.
  • Pozbycie się trudno sprzedających się towarów: Skup tkanin umożliwia przedsiębiorstwom szybsze zbycie produktów, które nie cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.
  • Zwrot części kosztów inwestycji: Sprzedaż tkanin skupowi pozwala na odzyskanie części zainwestowanych środków, które można przeznaczyć na rozwój firmy.

Zapraszamy do współpracy! Dzięki elastycznym warunkom, szerokiemu obszarowi działalności oraz efektywnemu procesowi odbioru i płatności, współpraca przebiega sprawnie, z korzyścią dla obu stron. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.