Skup tkanin z końcówki kolekcji

Właściciele przedsiębiorstw, np. zakładów szwalniczych lub też hurtowni tkanin, dysponujący nadwyżką materiałów z końcówki kolekcji, mogą zdecydować się na sprzedaż tkanin sprawdzonemu przedsiębiorstwu. Nasza firma już od prawie 25 lat zajmuje się skupowaniem różnego rodzaju tkanin oraz dzianin w ilościach hurtowych. Działamy na terenie całego kraju oraz dysponujemy własnym transportem, który umożliwia nam przywóz tkanin. Preferujemy zakup tkanin powyżej 5 ton, jednak jesteśmy również zainteresowani zakupem mniejszej ilości materiałów.

Jakie materiały skupujemy?

Interesują nas przede wszystkim materiały nowe, zawinięte na rolkach. Nie skupujemy ścinek tkanin, wykrojów, odpadów czy odzieży. Zakupione przez nas tkaniny mogą mieć również formę kuponów o długości powyżej 5 mb i pełnej szerokości. Ponadto, interesują nas tkaniny ubraniowe, tapicerskie oraz prześcieradła, pościele, obrusy, ale tylko nowe.

Tkaniny zakupione od producenta odzieży wierzchniej.

Szukamy tkanin o zróżnicowanym kolorze, fakturze oraz wzornictwie. Skupujemy pozostałości z zeszłych kolekcji, tkaniny niemodne, zalegające w magazynie z końcówek aktualnych kolekcji. Szukamy również materiałów z różnym składem. Współpracujemy z firmami, które chcą pozbyć się tkanin typowo bawełnianych, poliestrowych, welurowych, wełnianych czy dzianin.

Sprzedaż tkanin z końcówek kolekcji – zalety

Dzięki naszej ofercie właściciele hurtowni czy zakładów szwalniczych mogą szybko pozbyć się zalegających w magazynie tkanin i tym samym zrobić miejsce na nowe. Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić czas, który trzeba by było poświęcić na sprzedaż detaliczną. Dzięki temu przedsiębiorca może skupić się na sprzedaży swoim klientom nowej kolekcji i pomnażaniu swoich zysków.

Doświadczenie w branży pozwala nam działać efektywnie oraz sprawnie. Materiały z końcówek kolekcji odbieramy do 3 dni od wpłynięcia zgłoszenia.