Skup tkanin z likwidacji firmy

Producenci tkanin, właściciele firm tekstylnych czy szwalni, którzy decydują się na zakończenie swojej działalności, chcą zazwyczaj jak najszybciej wyprzedać zalegający im towar. Zdarza się jednak, że asortymentu jest na tyle dużo, że pomimo atrakcyjnych cen, nie ma aż tylu chętnych na zakup. Warto w takiej sytuacji skorzystać z profesjonalnych usług skupu tkanin.

Skup Tkanin – zakres usług

Przedsiębiorstwo Skup Tkanin działa na rynku od prawie 25 lat, skupując zalegające w magazynach firm nowe materiały, na rolkach, w formie kuponów o długości 5 mb i pełnej szerokości, a także odkupując nadwyżki magazynowe. W przypadku nadwyżek skupujemy konfekcję pościelową, stołową, bieżniki, obrusy, serwety, prześcieradła, itp. Nie decydujemy się na zakup ścinek, odpadów tkanin czy wykrojów. Nasze usługi prowadzimy na terenie całego kraju.

Sprzedaż hurtowa tkanin do skupu – dlaczego warto?

Jeśli tuż po likwidacji sklepu w magazynach nadal zalega sporo towaru, warto zdecydować się na sprzedaż materiałów do skupu tkanin. Dzięki temu pozbędziesz się wszystkich materiałów w ciągu kilku dni bez konieczności organizowania zbiórek sprzedażowych. Hurtowa sprzedaż tkanin z likwidacji sklepu jest także świetnym pomysłem dla tych, którym zależy na czasie. Nie będziesz musieć szukać klientów, którzy kupią od Ciebie kilka, pojedynczych rolek tkanin i tym samym zaoszczędzisz sobie niepotrzebnych nerwów i stresu.

Usługi skupu tkanin

Realizacja odbioru tkanin lub zbędnych nadwyżek magazynowych trwa trzy dni od momentu, gdy nasza firma otrzyma poglądowe zdjęcia ogólnego widoku stanu magazynu. Materiały odbieramy własnym transportem lub zwracamy koszty dostawy.

Tkaniny z likwidacji firmy.

Skupujemy tkaniny, dzianiny, materiały tapicerskie wzorzyste, w jednolitym kolorze, z przestarzałym wzornictwem, posezonowe, ale również te, które modne są w danym sezonie. Decydujemy się na odbiór tkanin wykonanych zarówno z naturalnych surowców, np. bawełny, wełny, jak i sztucznych, np. poliestru, lycry, poliamidu itp.